Fényes érmekkel tértek haza a 75. Bornemissza Gergely Nemzetközi Emlékversenyről az Ózdi Géza Úti Sport és Testépítő Egyesület Ökölvívó Szakosztályának versenyzői.
Ez alkalommal öten léptek kötelek közé a helyi klub színeiben.
Fényes érmekkel tértek haza a 75. Bornemissza Gergely Nemzetközi Emlékversenyről az Ózdi Géza Úti Sport és Testépítő Egyesület Ökölvívó Szakosztályának versenyzői.
Ez alkalommal öten léptek kötelek közé a helyi klub színeiben.