Közel háromszáz óvodás vette birtokba a városi stadion pályáit a Magyar Labdarúgó Szövetség Bozsik Intézményi Ovis Grassroots Fesztiválján.
A tanév utolsó közös rendezvényére tizenhárom óvodából érkeztek a gyerekek, hogy játékos feladatokon és mérkőzéseken próbálják ki magukat.











