Időszaki kiállítótermet alakítanak ki a múzeumban. A munkálatok javában zajlanak: a falakat már lefestették, a gipszkartonozás is elkészült, de még számos feladat van hátra.
A feladat rendkívül összehangolt munkát igényel a ÓMÉK munkatársai részéről. A tervek szerint őszre kaphat végleges formát a kiállítótér, ahol Kőfalusi György magángyűjtő iparművészeti öntvényeiből nyílik tárlat, vagyis vasból készült alkotásokat csodálhat majd meg a nagyközönség.











