A Magyar Hősök Emléknapján országszerte megemlékezéseket tartottak az elesett katonák és civilek tiszteletére. Ózdon, a sajóvárkonyi hősi emlékműnél rótták le kegyeletüket a résztvevők.
Az ünnepségen beszédek hangoztak el és imádkoztak, a programot koszorúzás zárta.











