Óvodások alkotásaiból nyílt tárlat a Virág Úti Tagóvodában. Közel száz képet függesztettek ki az intézmény kerítésére.
Galgóczi Beáta tagintézmény-igazgató az ünnepélyes megnyitón úgy fogalmazott, hogy náluk a kerítés más szerepet kapott: nem elválasztja, hanem összeköti az óvodásokat, az utcával a várossal, a családokkal és megnyitja a kaput a gyermeki képzelet varázslatos világa felé.











