Első alkalommal rendeztek grundbirkózó versenyt a térségi általános iskolák részvételével a Sajóvárkonyi Művelődési Házban.
A megmérettetésen több mint hetven fiatal sportoló vett részt, a szervezők pedig abban bíznak, hogy hagyományt teremthetnek az eseménnyel.











