Harmadik alkalommal zajlott az All-in elnevezésű horgászkupa a Hangonyi-tónál hétvégén. Az Ózdi Sporthorgász Egyesület versenyére kilenc csapat jelentkezett. A közösség nagyon aktív, több mint 50 tagot számlálnak.
A versenyeken kívül találkozókat, bálokat és gyermekeknek szóló programokat is szerveznek. Az A szektorban a Smasszerek csapata lett az első, a B szektorban pedig a Fishing Forge elnevezésű formáció állhatott fel a képzeletbeli dobogó legmagasabb fokára.











