Rengeteg érdeklődőt vonzott a negyedik Rock&Blues Night. Ebben az évben az Olvasó Pincepódiumában rendezték meg a zenés összejövetelt.
A koncertet szervező zenekar, a Nagyanyám Blues-a mellett három együttes, a Mikrodeth, a Strolling Kox és a Korál-Omega Tribute Band lépett a színpadra. A cél minden évben az, hogy közelebb hozzák egymáshoz az ózdi zenekarokat és rajongóikat.











