Ismét győzelmet aratott az ÓAM-Ózdi KC gárdája hétvégén a Marosi István Városi Sportcsarnokban. Az Opus Tigáz Hajdúszoboszló csapata sorfallal várta a hazaiakat, hiszen már bajnokként léptek a Marosi küzdőterére
Végeredmény: ÓAM-Ózdi KC – Opus Tigáz Hajdúszoboszló: 32 – 26. A mérkőzés után a bajnoki érmeket is átvehették a hazaiak. A következő szezont az NB I/B-ben kezdhetik majd játékosaink.











