Érzékenyítő foglalkozást tartott a Halmozottan Sérültek Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Szülőszövetsége. Az eseménynek a Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium adott otthont.
A programon kilencedikes diákok vettek részt, akik egy rövid időre fogyatékkal élő embertársaik helyébe léphettek. A rendhagyó órán a fiatalok bátran feltehették kérdéseiket.











