120-130 kilós kőgolyókat pakolgattak és egy több tonnás kamiont is elhúztak a versenyzők. Négy nemzet erős emberei mutatkoztak be szombaton Ózdon.
Az Erős Emberek Nemzetközi Versenyének egyik megmérettetését szervezték meg a városi sportcsarnokban. Ifjabb Fekete László elmondása szerint az esemény célja, hogy a nézők olyan fiatalokat lássanak, akik doppingszer nélkül, tisztán érnek el szép eredményeket ebben a sportágban.











