Közel hetvenen segítettek ma beteg embertársaikon városunkban, ugyanis retro véradásra várták az ózdiakat a Vöröskereszt helyi aktivistái a Civil Házban.
Az önkéntesek most gyümölcs csomag helyett zsíros kenyeret és lila hagymát kaptak önzetlenségükért cserébe. Aki pedig részt vesz a szervezet legújabb kampányában, vagyis lefotózkodik az úgynevezett hős figurákkal, értékes ajándékot is nyerhet.











