Több mint nyolcvanan futottak a hétköznapi hősökkel ma délelőtt a városban.
A szervező, vagyis Kiss Tamás az Ózdi Rendőrkapitányság hivatalvezetője úgy vélte, a közösségi futás fogadtatása pozitív volt, ezért is szeretnének hagyományt teremteni. Cél, hogy minél több emberrel megszerettessék a mozgást, valamint hogy a hivatásos és a közigazgatási szféra dolgozóit közelebb hozzák a civil lakossághoz.











